אל תחכו לרגע האחרון: הצלחה במכרז זה לא מזל אלא הכנה נכונה..

איך תגדילו את הסיכויים שלכם ושל העובדים שלכם להצליח בראיונות ולזכות במכרזים, אפילו שרובכם מאמינים שהם "תפורים"?. עומדות בפניכם 4 אפשרויות: ייעוץ אישי להכנה למכרזים, הכנת צוותים לראיונות מול ועדות בוחנים במכרזים, להזמין את ההרצאה - "להצליח במכרזי החיים" או סדנאות הכנה למכרזים. כל אחת מההצעות תעזור לכם ולעובדים שלכם להפוך לשיווקיים יותר ותגדיל את סיכויי ההצלחה במכרז הקרב ובא | לפרטים נוספים, להזמנות ותאומים- דברו איתי > shiritbi@sts4u.com

ברוכים הבאים למרכז ההכנה לראיונות ומכרזים

אם הגעתם לכאן, סימן שאתם רוצים להגדיל את הסיכוי שלכם או של העובדים שלכם להצליח במכרזים!

כאן בבלוג תמצאו את כל מה שמתמודדים למכרז וראיון עבודה באמת צריכים: החל מארגון קורות חיים באופן מדויק, דרך מיקוד אישי כדי לשדר מסר ברור וענייני, הכרות עם 45 שאלות שמראיינים אוהבים לשאול, יצירת רושם ראשוני חיובי, שפת גוף אסרטיבית ונינוחה לחיזוק המסר המילולי, ועוד עוד... והכל במעטפת שיווקית שתאפשר למתמודדים להציג את עצמם בצורה הכי מרשימה ויעילה. תכל'ס, הצלחה במכרז היא לא עניין של מזל, אלא שיטה שמובילה לתוצאה!

רוצים להגדיל את סיכויי ההצלחה במכרז הבא? צרו איתי קשר עוד היום- 0522-435-259

על שירית

נעים להכיר, שירית בן- ישראל, יועצת אסטרטגית ומומחית לפיתוח עסקי ולשיווק יצירתי, אני עוזרת לאנשים להשתחרר מכבלים מעכבים ולהפוך למומחים עוצמתיים ותקשורתיים, שיודעים לשווק את יכולותיהם, מסוגלותם ותרומתן. 

הכנה לראיון עבודהבעשרים השנים האחרונות אני מתמקדת בהעצמה ופיתוח של אנשים לקראת קידום לתפקידים ניהוליים, התמודדות במכרזים, ראיונות עבודה ופרזנטציות אסטרטגיות לשיווק ומכירה. 
בכל התהליכים שאני מקיימת אנשים משתחררים מפחדים ומחסמים, מאמונות מגבילות ומהרצון לרצות את האחרים במקום לפעול על צו ליבם, כישוריהם חוזקותיהם ושאיפותיהם. התוצאה: בזמן קצר ובצורה קלה, נעימה וידידותית, הם מפתחים תודעה שיווקית וטסים קדימה.. 

לארגונים, אני מציעה לקיים סדנאות הכנה למכרזים, הכוללות: עבודה על קורות החיים, הגדרת מומחיות ומיקוד אישי, מענה על שאלות המכרז, גיבוש מסרים מרכזיים לכל מתמודד, כלים לתקשורת ושיווק עצמי, שיפור תדמיתי, והכול כמובן בליווי צילומים וניתוחם.

לאנשים פרטיים אני ממליצה לפרגן לעצמם תהליך הכנה מעצים שמשפר את המיומנויות האישיות ומגדיל את סיכויי הזכייה במכרז או בראיון העבודה. ויש לי המלצה.. אל תשאירו את ההכנה למכרז או לראיון העבודה שלכם לדקה האחרונה.

להתרשמות מהלקוחות לחצו כאן
לקריאת המלצות וסיפורי הצלחה לחצו כאן במהלך שני העשורים האחרונים הייתי שותפה לפיתוח והעצמה של למעלה מ- 5,000 (!) אנשים, בארגונים ועסקים במגזרים שונים. וכמו שאמרו לי רבים מהם "באתי בשביל להצליח במכרז ויצאתי עם מתנה לחיים..". והסיבה היא, שהכנה למכרזים או לראיונות עבודה, בין שהיא נעשית בסדנת הכנה למכרזים ובין שהיא מתקיימת כתהליך אימון אישי להכנה למכרז, היא במהותה היא תהליך פיתוח והעצמה של האדם, שעוזר לו להשיל מעליו שריון, קליפות והתנגדויות, מפתח תודעה שיווקית, מעצים מודעות לכישורים ויכולות, מחדד את הבנת הזהות והמומחיות, ומשפר בצורה מהירה ומשמעותית את מיומנויות השיווק וההצגה העצמית, החיוניות לכל תחומי החיים. כי הכנה למכרזים- היא הכנה לחיים..

                   
מעניינים לקיים סדנאות הכנה למכרזים בארגון? 
זקוקים ל הכנה למכרז או הכנה לראיון עבודה

לפרטים נוספים, תאומים והצעות מחיר לסדנאות
צרו קשראין תגובות:

הוסף רשומת תגובה