אל תחכו לרגע האחרון: הצלחה במכרז זה לא מזל אלא הכנה נכונה..

איך תגדילו את הסיכויים שלכם ושל העובדים שלכם להצליח בראיונות ולזכות במכרזים, אפילו שרובכם מאמינים שהם "תפורים"?. עומדות בפניכם 4 אפשרויות: ייעוץ אישי להכנה למכרזים, הכנת צוותים לראיונות מול ועדות בוחנים במכרזים, להזמין את ההרצאה - "להצליח במכרזי החיים" או סדנאות הכנה למכרזים. כל אחת מההצעות תעזור לכם ולעובדים שלכם להפוך לשיווקיים יותר ותגדיל את סיכויי ההצלחה במכרז הקרב ובא | לפרטים נוספים, להזמנות ותאומים- דברו איתי > shiritbi@sts4u.com

ברוכים הבאים למרכז ההכנה לראיונות ומכרזים

אם הגעתם לכאן, סימן שאתם רוצים להגדיל את הסיכוי שלכם או של העובדים שלכם להצליח במכרזים!

כאן בבלוג תמצאו את כל מה שמתמודדים למכרז וראיון עבודה באמת צריכים: החל מארגון קורות חיים באופן מדויק, דרך מיקוד אישי כדי לשדר מסר ברור וענייני, הכרות עם 45 שאלות שמראיינים אוהבים לשאול, יצירת רושם ראשוני חיובי, שפת גוף אסרטיבית ונינוחה לחיזוק המסר המילולי, ועוד עוד... והכל במעטפת שיווקית שתאפשר למתמודדים להציג את עצמם בצורה הכי מרשימה ויעילה. תכל'ס, הצלחה במכרז היא לא עניין של מזל, אלא שיטה שמובילה לתוצאה!

רוצים להגדיל את סיכויי ההצלחה במכרז הבא? צרו איתי קשר עוד היום- 0522-435-259

הכנה אישית לראיון עבודה
למרות ששלחת עשרות ואולי מאות קורות חיים קיבלת תשובות מעטות בלבד, והנה השבוע סוף סוף הזמינו אותך לראיון עבודה. בעבר כבר הגעת למספר ראיונות שהסתיימו במשפט- "שמחנו להכיר אותך, אולי בהמשך תצטלבנה דרכינו שוב". זה מעצבן. זה מכעיס. וזה כואב. גם בכיס וגם בלב. עוד מעט תסתיים תקופת האבטלה הרשמית שלך והשלב הבא יהיה להתחיל "לאכול" את החסכונות.  

המצב חייב להשתנות!

יש לי בשורה עבורך, אתה יכול לשפר בצורה מידית ומשמעותית את כישורי ההופעה שלך, את אופן ההצגה העצמית שלך,את יצירת הכימיה ברגע עם כל מראיין, ובעיקר את מיומנויות השיווק העצמי שיובילו לבחירתך לתפקיד. 

אתה רק צריך להבין שראיון עבודה הוא שיחת מכירה.
אתה איש המכירות, והמראיין- הוא הלקוח, והלקוח הזה לא ייצא מהפגישה בלי שיקנה את המוצר שלך שהוא – אתה!

בעיה? ממש לא!

בזמן קצר אתה לומד להתחבר לעוצמות שלך בלי להתבייש, לטשטש פגמים וחולשות כגון- פערים בקורות החיים, פיטורים, מעברים ותנודות בין עבודות, קשיים אישיים ועוד. אתה מתאהב בעצמך (כן זו לא טעות!) כי רק מי שאוהב את עצמו יכול לגרום לאחרים "לאהוב" אותו. אתה מגלה את התועלות שיוצרים הכישורים שלך ואז, אתה מגיע לראיון העבודה כמו מלך.. כמו כוכב.. (יש כוכבים לא רק בשמים גם בשמי שוק העבודה) אתה מאיר את החדר בנוכחותך, בשפת הגוף שלך, בקולך, באנרגיות ובהתלהבות שלך.

אתה בטוח בעצמך, מודע לתרומתך, מחובר למשמעות שתייצר בתפקיד,
מוביל את עצמך בבטחה בכל שלבי הריאיון, בחדר יש אווירה של "ביחד", המראיין מרגיש שהוא יכול לסמוך עליך שאתה אמין ומקצועי. הריאיון מוכתר כהצלחה גדולה. 

עכשיו תתעורר! זה לא חלום. זו אפשרות קלה להשגה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה