אל תחכו לרגע האחרון: הצלחה במכרז זה לא מזל אלא הכנה נכונה..

איך תגדילו את הסיכויים שלכם ושל העובדים שלכם להצליח בראיונות ולזכות במכרזים, אפילו שרובכם מאמינים שהם "תפורים"?. עומדות בפניכם 4 אפשרויות: ייעוץ אישי להכנה למכרזים, הכנת צוותים לראיונות מול ועדות בוחנים במכרזים, להזמין את ההרצאה - "להצליח במכרזי החיים" או סדנאות הכנה למכרזים. כל אחת מההצעות תעזור לכם ולעובדים שלכם להפוך לשיווקיים יותר ותגדיל את סיכויי ההצלחה במכרז הקרב ובא | לפרטים נוספים, להזמנות ותאומים- דברו איתי > shiritbi@sts4u.com

ברוכים הבאים למרכז ההכנה לראיונות ומכרזים

אם הגעתם לכאן, סימן שאתם רוצים להגדיל את הסיכוי שלכם או של העובדים שלכם להצליח במכרזים!

כאן בבלוג תמצאו את כל מה שמתמודדים למכרז וראיון עבודה באמת צריכים: החל מארגון קורות חיים באופן מדויק, דרך מיקוד אישי כדי לשדר מסר ברור וענייני, הכרות עם 45 שאלות שמראיינים אוהבים לשאול, יצירת רושם ראשוני חיובי, שפת גוף אסרטיבית ונינוחה לחיזוק המסר המילולי, ועוד עוד... והכל במעטפת שיווקית שתאפשר למתמודדים להציג את עצמם בצורה הכי מרשימה ויעילה. תכל'ס, הצלחה במכרז היא לא עניין של מזל, אלא שיטה שמובילה לתוצאה!

רוצים להגדיל את סיכויי ההצלחה במכרז הבא? צרו איתי קשר עוד היום- 0522-435-259

5 הטעויות של מתמודדים למכרזים וראיונות


אל תעשה את 5 הדברים הללו ותגדיל את סיכוייך להצליח במכרז

אני שומעת את זה כל הזמן. אנשים פונים אלי אחרי שביקרו בבלוג הכנה למכרזים שלי, זה שאתה קורא בו כרגע, ומבקשים לדעת מה הם יכולים לעשות כדי להגדיל את סיכוייהם לזכות. הזמן, לרוב כשבועיים בלבד לפני המכרז, וזאת למרות שידעו על המכרז הרבה מעבר לכך. אז מה גרם להם להתמהמה עד כמעט רגע לפני?...

לאחר שפגשתי מאות מתמודדים למכרזים מיפיתי 5 טעויות קריטיות שרוב המתמודדים עושים, שמקטינות משמעותית את סיכוייהם לזכות, והרי הן לפניכם:

טעות מספר 1- מחכים לרגע לפני המכרז

מכרז הוא שיחת מכירה שמחייבת הכנה מדוקדקת של המתמודד והסביבה. חשוב שמסמכי המכרז וקורות החיים הראשונים שתגישו ייערכו בידי איש מקצוע. אני נדהמת כל פעם מחדש לגלות איזו בורות יש בשטח בכל הנוגע להגשת מסמכי קורות חיים. לסדר, לדיוק, לאסתטיקה, לכרונולוגיה הנכונה, לאופן הבחירה של הצגת העשייה (ניסיון מקצועי, השכלה, השתלמויות, תרומה לקהילה, יוזמות, ניסיון ניהולי, מאפיינים אישיים, וכל שאלה אחרת שמופיעה במסמכי המכרז) יש משמעות והשפעה על מי שיעיין במסמכי המכרז שלך לפני המכרז עצמו.

כדי להכין את מסמכי המכרז יש להבין את משמעות כל שאלה והשפעתה על הבוחנים, ולעבוד על הכנתם בליווי מקצועי.  

טעות מספר 2- מאמינים שהמכרז "תפור"

99% מהמתמודדים למכרזים טוענים שהמכרז "תפור", ובכל זאת הם מתמודדים. עצם המחשבה שהמכרז "תפור" מטמיעה בתת המודע שלך אמונה שלילית המחלישה את המוטיבציה, גם אם לא בכוונת תחילה. אם כל שחקן ממלא מקום היה מאמין שכוכב ההצגה שלו לעולם לא יחלה, ייפול או יקרוס, לא היה ממשיך למלא את תפקיד ממלא המקום, וברגע האמת לא היה שם כדי לקחת את התפקיד הראשי ולקצור את התהילה. במילים פשוטות, תאמינו שאתם ניצבים בפני הזדמנות חייכם, תתחברו לתחושה שתעשו הכול כדי לנצח ותרפו מהמחשבות השליליות על כל דבר אחר.

טעות מספר 3- חושבים שללכת "טבעי" זה הכי הכי

בג'ונגל אפשר ללכת "טבעי", למכרז- ממש לא!. מכרז הוא משחק שכלליו ודרישותיו ידועים מראש: הוא שיחת מכירה, הוא שיווק יכולות והתאמה לתפקיד, וגם הצגת הצלחות ותועלות שיצרת. מעל לכל, הוא תוצר של אריגת שתי וערב מוקדמת, שבונה את הפרזנטציה האישית שלך דרך 45 שאלות שמראיינים אוהבים לשאול במכרזים, ושאתה חייב להכין להן תשובות נכונות, מדויקות ושיווקיות.
בנוסף, לעיתים קרובות כדי להגדיל את סיכויי הזכייה במכרז חשוב להשקיע בשיפור את התדמית (שיער, אביזרים, לבוש- צבעים, גזרות וסגנונות) ואת שפת הגוף (קשר עין, לחיצת ידיים בכניסה, הטיות ראש וגוף, משחקי ידיים ורגליים, צורת כניסה- עמידה- ישיבה, קול- עצמה, אינטונציה, הדגשים ועוד).   

טעות מספר 4- לא עושים עבודת שטח לפני המכרז

מעבר להכנת מסמכי המכרז ולהכנת עצמך למכרז, יש לבצע עבודת שטח. במידה והבוס תומך בהתמודדות שלך כדאי לגייס אותו לצידך כבר בשלב מוקדם. חשוב לבדוק עם איש הועד שלך במי הוא תומך, והוא לרוב, מעצם הימצאותו במכרזים אחרים יידע לגלות לך שאלות חשובות שכדאי שתכין להן תשובות נכונות. קולגות שאתה יכול לסמוך עליהם, שהתמודדו במכרזים (אלו שהצליחו וגם אלו שלא) יידעו לספר לך על המתרחש במכרז עצמו, וגם על האנשים שאולי יישבו בו.

טעות מספר 5- לא מפעילים קשרים מאחורי הקלעים

חשוב לגייס ממליצים והמלצות, ולא, אין זה הרגע המתאים לבושה וצניעות. בקשו מאנשים טובים לכתוב לכם המלצות טובות שתספרנה למה אתם הכי מתאימים, תצגנה את היכולות המיוחדות שלכם ואת אופן חיבורן לתפקיד המבוקש, וגם יספרו על הצלחות שלכם בתפקידים קודמים ועל התועלות שיצרתם לארגון.

אם העתיד שלך חשוב לך, ואם אתה מאמין לי שהגדלת סיכוייך לזכות בו היא בידיך, זה הרגע להפשיל שרוולים ולהבטיח שתצליח במכרז.

צור קשר עכשיו, אל תחכה לרגע האחרון,
דאג להכנה מקצועית, כי למכרז אין הזדמנות שנייההכנה לראיון עבודה
shiritbi@sts4u.com  |  0522-435259

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה