איך להגדיל את הסיכוי לזכות במכרזים אפילו שרוב העובדים מאמינים שהם תפורים? לקבלת פרטים על ההרצאה - "להצליח במכרזי החיים!", ייעוץ אישי להכנה למכרז וסדנאות הכנה למכרזים בארגונים, שיהפכו את העובדים ליותר שיווקיים דברו איתי > shiritbi@sts4u.com

ברוכים הבאים לבלוג להצליח במכרזי החיים!

אם הגעתם לכאן, סימן שאתם רוצים להגדיל את הסיכוי שלכם או של העובדים שלכם להצליח במכרזים!

כאן בבלוג תמצאו את כל מה שמתמודדים למכרז וראיון עבודה באמת צריכים: החל מארגון קורות חיים באופן מדויק, דרך מיקוד אישי כדי לשדר מסר ברור וענייני, הכרות עם 45 שאלות שמראיינים אוהבים לשאול, יצירת רושם ראשוני חיובי, שפת גוף אסרטיבית ונינוחה לחיזוק המסר המילולי, ועוד עוד... והכל במעטפת שיווקית שתאפשר למתמודדים להציג את עצמם בצורה הכי מרשימה ויעילה.

מניסיוני, הכנה למכרז וראיון עבודה מגדילה את פוטנציאל ההצלחה של המועמד, ותוך כדי גם מחזקת את הזהות המקצועית והניהולית, את הביטחון העצמי ואת מיומנויות הפרזנטציה והשיווק העצמי, בכל תחומי החיים!. תכל'ס, הצלחה במכרז היא לא עניין של מזל, אלא שיטה שמובילה לתוצאה!

מנהלי משאבי אנוש וממוני הדרכה- רוצים לשפר את סיכויי העובדים להתמודד בהצלחה במכרזים? ממונות על קידום נשים- רוצות לשחרר את העובדות מחסמי השיווק ולהגדיל את סיכויי הזכייה שלהן במכרזים? מנהלים ועובדים שעומדים בפני שינויי תפקיד- רוצים להצליח במכרז או בראיון העבודה הבא?

צרו איתי קשר עוד היום- 0522-435-259

המלצות


המלצות על ליווי אישי וסדנאות העצמה, שיווק אישי והכנה למכרזים:

20 שנים אני בשטח: מכינה עובדים ומנהלים להצלחה במכרזים וראיונות עבודה, מסייעת למנהלים להצליח בתפקיד ניהולי חדש, מסייעת לאנשים ועסקים לייצר הצלחות. מבחינתי, מאחורי כל לקוח עומד אדם עם חלומות ואני חלק מארגז הכלים שמזומן לך כדי להפוך את החלום שלך למציאות. 
קראו כאן מה מספרים הלקוחות: 

עדנה סבאג קריבוי יועצת ראש העיר באר שבע לקידום נשים מספרת: 


הכנה לראיון עבודה
"שירית בן ישראל הינה מומחית בתחום קידום אנשים בישראל. היא מרצה מרתקת ממוקדת מטרה, הפועלת על פי יעדים ברורים של קידום אנשים ומאד מצליחה. בחרנו בה להנחות קורסי הכנה למכרזים בעיריית באר שבע לאחר שנשים מנהלות מהעיר שהופנו אליה להכנה למכרז באופן פרטי ובתשלום, כולן זכו במכרזים והן מתפקדות באופן מצטיין. הסדנאות של שירית היו התנסות אישית מרתקת ומקדמת. הבוגרות הגיעו לעמדות השפעה.


אביגיל אהרוני, מנהלת שיווק, קבוצת יעיל נוע מספרת:

הכנה לראיון עבודה
"את מדהימה, מניעה ורותמת. למדתי ממך המון, ציידת אותי בכלים פרקטיים רבים הן בחיים האישיים והן בחיים המקצועיים. הכריזמה, הנוכחות והיצירתיות שלך מצליחה לסחוף אותי בכל פעם מחדש. ולא פחות חשובה היא הדרך, ואת זו שלימדת אותי הרי שלדרך יש ערך – דרך חווייתית, ממוקדת מטרה ומעוררת השראה. זכיתי ביועצת וחברה יקרה – יחידה ומיוחדת במינה!" 


יהונתן כסיף, מנהל חברת מוטינית ו- KK מספר:
הכנה לראיון עבודה

"את פצצה של אנרגיה, מובילת דרך ואכן - מעצבת ארגונים אפקטיביים בתרבות ובכלים שאת מנחילה. העבודה עמך מעוררת השראה, מוטיבציה ושיפור מתמיד"           
מירה גרוס, מנהלת 'גרוס סנטר', גדרה מספרת:
הכנה לראיון עבודה
"את יודעת בצורה מדהימה על איזה כפתורים ללחוץ...אני ממליצה עלייך לכל מי שצריך להתקדם בחיים ובעסקים. את סללת יחד איתי את הדרך ותמיד בגדול. את נתת לי לראות דברים גדולים בחיים בצורה ברורה בלי פחד בלי אמונות מגבילות אצלך הכול אפשרי. אני מודה שזכיתי בחברה במנטורית ובמורה מספר 1"  


אידית וידמן, משוררת ומאמנת מרמלה מספרת:


הכנה לראיון עבודה
"את גורפת, את מטרפת, את מזיזה הרים וגבעות, את מסוגלת להביא אנשים לפסגות, את לא צריכה לספק כלי תחבורה, את בעצמך מוליכה אל על את החבורה. את גורמת לאנשים תוך זמן קצר לשנות את מהותם וזה מדהים וזה נהדר. את כולך תכל'ס ודוגמא מהלכת, בכל מצב בהדרך מולכת, וחזון אצלך הופך למציאות"                                            
הכנה לראיון עבודה
                               
הכנה לראיון עבודה

shiritbi@sts4u.com  |  0522-435259

המלצות נוספות: 
                                
מרים פרינץ, מנהלת רשת ספריות רעננה:
"שירית העניקה לנו כלי ניהול חדשניים ויישומיים. אני רואה בשירית אמנית המעצבת חליפות למנהלים, כל אחד ואחת על פי מידתו"

חגית בנישתי, מנחת קבוצות ומאמנת מאשדוד מספרת:
את כמעיין המתגבר ללא הפוגה, נטעת בנו עצמה והוצאת 
מכל אחת את החלום שבה"  

סיגלית שדה, מנהל רכש ולוגיסטיקה, יעיל נוע:
"את מדהימה, אין שני לך! את ממלאת את כולנו בהמון חומר למחשבה ומניעה אותי לעשייה"


אסתר ברטוב, רכזת קהילתית בשדולת הנשים מספרת: 
"תודה לך שירית הגדולה, ממך למדתי שצריך להתקדם 
בלי כל שהותושמי שרוצה עצמה תיתן קודם כל ולפני 
הכול לעצמה"  

  
                                             
שולי לינדר, בעלת 'נופי תרבות' מעין הוד מספרת:  
הארת לי שביל חדש ואני הולכת בו, יש לי ניצחונות 
קטנים בדרך כי אני נושמת עמוק וחושבת לעצמי א.מ.י.לי, 
כי אני עוצרת לרגע ובודקת את עצמי שוב ושוב, מה יוצא לי 
מזה ואז מתמקדת...והכול בזכותך. 
             
הכנה למכרזים באזור הדרום


תגובה 1: