אל תחכו לרגע האחרון: הצלחה במכרז זה לא מזל אלא הכנה נכונה..

איך תגדילו את הסיכויים שלכם ושל העובדים שלכם להצליח בראיונות ולזכות במכרזים, אפילו שרובכם מאמינים שהם "תפורים"?. עומדות בפניכם 4 אפשרויות: ייעוץ אישי להכנה למכרזים, הכנת צוותים לראיונות מול ועדות בוחנים במכרזים, להזמין את ההרצאה - "להצליח במכרזי החיים" או סדנאות הכנה למכרזים. כל אחת מההצעות תעזור לכם ולעובדים שלכם להפוך לשיווקיים יותר ותגדיל את סיכויי ההצלחה במכרז הקרב ובא | לפרטים נוספים, להזמנות ותאומים- דברו איתי > shiritbi@sts4u.com

ברוכים הבאים למרכז ההכנה לראיונות ומכרזים

אם הגעתם לכאן, סימן שאתם רוצים להגדיל את הסיכוי שלכם או של העובדים שלכם להצליח במכרזים!

כאן בבלוג תמצאו את כל מה שמתמודדים למכרז וראיון עבודה באמת צריכים: החל מארגון קורות חיים באופן מדויק, דרך מיקוד אישי כדי לשדר מסר ברור וענייני, הכרות עם 45 שאלות שמראיינים אוהבים לשאול, יצירת רושם ראשוני חיובי, שפת גוף אסרטיבית ונינוחה לחיזוק המסר המילולי, ועוד עוד... והכל במעטפת שיווקית שתאפשר למתמודדים להציג את עצמם בצורה הכי מרשימה ויעילה. תכל'ס, הצלחה במכרז היא לא עניין של מזל, אלא שיטה שמובילה לתוצאה!

רוצים להגדיל את סיכויי ההצלחה במכרז הבא? צרו איתי קשר עוד היום- 0522-435-259

ומה אם המכרז תפור?..


מידי יום מפורסמים בארגון מכרזים חדשים. רובם לא רלוונטיים עבורך, אבל היום פורסם מכרז חדש לתפקיד שמזמן חלמת למלא, ואתה יודע שוועדת המכרזים מתכנסת בעוד פחות משבועיים. אנשים סביבך אומרים לך שאתה הכי מתאים, אתה רוצה להתמודד על התפקיד בכל מאודך, אבל נשמות טובות בארגון דאגו לגלות לך שהמכרז..."תפור".

מניסיון בשטח, גם אתה וגם אני יודעים שחלק גדול מהמכרזים אכן תפורים, ולכן אין טעם להעמיד פנים שלא. אבל איך תדע שהמכרז הזה באמת תפור? ומה אם לא? איך תחיה עם העובדה שיכולת להתמודד למכרז ואולי גם להצליח בו, ולא עשית זאת בגלל רכילות חסרת בסיס של נשמות טובות בארגון?.
מייקל ג'ורדן אמר בשיאו "החטאתי 100% מהזריקות שלא קלעתי", כמו ג'ורדן כך גם אתה. אם לא תתמודד אין סיכוי שתיבחר. ואם לא תתכונן נכון אתה מקטין את סיכוייך לזכות.

הכנה למכרזים אינסטנט- 2 מפגשים הכנה ממוקדים, אינטנסיביים במיוחד, יאמנו אותך לקראת המכרז שלך. מי אתה, מהן החוזקות שלך, איזה ניסיון אתה מביא, מה היתרון שלך על פני המתחרים, למה שנבחר בך ולא המועמדים אחרים, מה תעשה כשתיכנס לתפקיד, למה לא התמודדת עד היום למכרז, ומה יהיה אם לא תיבחר, ועוד שאלות רבות (בעיקרון יש 55 שאלות ששואלים במכרזים מהן 25 עיקריות שחוזרות בכל המכרזים) ובעיקר התשובות הנכונות, אלו שחברי וועדת המכרזים אוהבים ומצפים לשמוע הם חלק מההכנה הממוקדת שלך למכרז. גם לשפת הגוף- קשר עין, טון דיבור, סגנון תקשורת, אינטונציה, הדגשים ועוד יש חשיבות וגם עליה נעבוד.

כשתגיע למכרז, מפלס הביטחון העצמי שלך יהיה בגובה חדש, חברי וועדת המכרזים לא ירגשו אותך, תהיה ממוקד, ענייני ופתוח. התשובות הנכונות תזרומנה מפיך בקלות וללא מאמץ. חברי וועדת המכרזים יהיו בבעיה: ללא ספק יצרת רושם של מועמד שאי אפשר להתעלם ממנו, גם, ובמיוחד אם בסופו של דבר ייעדו את התפקיד למועמד ידוע מראש. הכנסת אותם לבעיה. מניסיוני, עבורך, זה יתרון משמעותי.

אז כן, ייתכן שבסופו של דבר ייבחרו בו, במועמד התפור, וייתכן, כפי שקרה למועמדים רבים שפגשתי, שיצרו רושם בלתי נשכח על חברי וועדת המכרזים, שגם אתה תצליח להטות את כפות המאזניים לטובתך ותגרום לחברים לבחור בך.
אם אתה רוצה להיות בטוח שעשית כמיטב יכולתך כדי לתת את הפרזנטציה הטובה ביותר שיכולת, ואם אתה רוצה להגדיל את הסיכויים שלך לנצח את המועמדים האחרים, "תפורים",  מחוברים, מקושרים ואלו שלא, צור איתי קשר ובקש לתאם 2 פגישות הכנה אינסטנט למכרז הקרוב שלך.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה